NEDEN BİZ?

Müşterilerimize 10 yılı aşkın süredir perakende, 5 yılı aşkın süredir de internet üzerinde altın satışı hizmeti veriyoruz.

Altın, kültürümüzde önemli bir yere sahiptir. En karlı yatırım aracı olması yanı sıra doğum, düğün, nişan gibi özel günlerde en değerli hediye olarak tercih ediliyor. Bizde müşterilerimize 10 yılı aşkın süredir perakende, 5 yılı aşkın süredir de internet üzerinde altın satışı hizmeti veriyoruz.

taksitlialtin.com sitesi olarak her zaman kaliteli hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti ilkesiyle 36 ay elden senetli taksit imkanı sunuyoruz.

Müşterilerimiz neden bizi tercih ediyorlar?

En önemli nedenlerin başında güven geliyor. Doğru ve dürüst hizmet veriyoruz ve müşterilerimizde bundan oldukça memnunlar. 2018 yılında sektördeki deneyimlerimizi online ticarete taşıdık ve tescilli markamız www.taksitlialtin.com'u hayata geçirdik. taksitlialtin.com sitesinden de her türlü takı, cumhuriyet, çeyrek altınlarını sipariş edebiliyorlar. Üstelik altın fiyatlarının tırmanışta olduğu son zamanlarda 36 ay elden senetli taksit imkanı ile bütçeleri zorlanmıyor.

Siz de altın ihtiyaçlarınızda kalitemizden ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetlerimizden yararlanmak için taksitlialtin.com adresine üye olabilir, 36 ay elden senetli taksit imkanı ile ihtiyacınız olan altın siparişinizi verebilirsiniz.

Ayrıca Havale, EFT ve kredi kartı ile güvenli ödeme seçeneklerimizden de yararlanabilirsiniz. taksitlialtin.com tescilli markamız ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Yenilikleri takip ederek daha da iyi olma yolunda sağlam adımlarla ilerliyoruz. Sigortalı kargo taşımacılığı ile siparişlerinizi güvence altına alarak sizlere ulaştırıyoruz. Hızlı gönderim yapıyor, 36 ay elden senetli taksit imkanı ile bütçenizi zorlamadan alışveriş yapmanızı sağlıyoruz.

Diğerlerinden Farkımız Nedir?

İnternette birçok online altın satış sitesi bulunmaktadır. Birçoğu güvenilir olması yanı sıra sahte altın satışı gibi olumsuz sitelerin olduğu da bir gerçektir. Bu yüzden bilmediğiniz yerlerden alış veriş yapmamanız gerektiğini vurgulamak isteriz. Farkı anlayabilmenin yolları tabi ki var. Bunların başında bir takım standartlara sahip olunması geliyor. taksitlialtin.com TSE ve ISO belgelerine sahip tescilli bir markadır. Altınlarımız patentlidir. Türkiye’nin her yerine altın gönderimi yapıyoruz. Geniş bir müşteri portföyüne sahibiz. Müşterilerimize bütçelerini zorlamamaları için 36 ay elden senetli taksit imkanı sağlıyoruz. İşimizi karşılıklı güven üzerine kurduk, geliştirdik ve gelişmeye de devam ediyoruz. Havale ve kredi kartı ile ödemeler için güvenli ödeme sistemleri kullanıyor, müşterilerimizin kişisel bilgilerini kendi bünyemizde saklayarak başka kurum ve kuruluşlarla paylaşmıyoruz.

Almış olduğumuz siparişleri özenli bir şekilde paketleyerek aynı gün içinde kargoya veriyoruz. Sigortalı kargo taşımacılığı ile siparişlerin taşınması sırasında oluşabilecek olumsuzluklara karşı korunmalarını sağlıyoruz. Herhangi bir olumsuzluk olduğunda hemen vakit kaybetmeden aynı siparişin gönderimini yeniden yapıyoruz. 1 ile 2 iş günü içinde siparişlerini müşterilerimize ulaştırıyoruz. Hediye gönderimleri için özel hediye paketlerinde, hediye notuyla birlikte gönderim gerçekleştiriyoruz.

Düğün ve nişan hazırlığında olup da nakit sıkıntısı çekenlere 36 ay elden senetli taksit imkanı ile bütçelerini zorlamadan alışveriş kolaylığı sağlıyoruz. Malum düğün yapmak günümüzde bir hayli masraflı ve zor. Düğünde altın takmak geleneğimizin olmazsa olmazı, ancak kesinlikle kolay değil. İşte bu zamanlarda taksitlialtin.com müşterilerinin yükünü hafifletiyor.

Kültürümüzün bir parçası haline gelen altın günleri de altın fiyatlarının yükselişinden olumsuz etkilenmiş durumda. Ev kadınlarına 36 ay elden senetli taksit imkanı ile altın günlerine bütçelerini zorlamadan katılabilme kolaylığı sağlıyoruz. Böylelikle hem günlerden uzak kalmıyor hem de altın yatırımı yapabiliyorlar.

Altın, değerini hep koruyan en güzel hediyedir. Kültürümüzde hediye gelen altının hediye olarak götürülmesi söz konusudur. Düğün mevsimi yaklaşırken taksitlialtin.com olarak panik olmaya son veriyoruz. Altın hediye etmek için strese girip bütçenizi zorlamanıza gerek yok. 36 ay elden senetli taksit imkanı ile altın hediyenizi alın ve taksitle zorlanmadan ödeyin.
İster hediye, ister yatırım ister takı amaçlı yapacağınız altın alışverişinizde kaliteli hizmetlerimiz, taksit seçeneklerimiz, güvenli kargo ile yanınızdayız. taksitlialtin.com ve spotgramaltin.com sitelerine üye olarak, müşterilerimiz olabilir, 36 ay elden senetli taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz. Gram altın, cumhuriyet altını, yarım, çeyrek altın, nazarlık, bilezik ve altın setlerinde kalitemiz ve kolay ödeme seçeneklerimizle yanınızda olmaktan mutluluk duyarız.