TAKSİTLİ ALTIN

SIKÇA SORULAN SORULAR

Altın Saflığı: TaksitliAltin.com'da satışa sunulan altın ürünlerinin saflığı ürün türüne bağlı olarak değişmektedir. Sitemizde 24 ayar has değer 0.995, 0.999 ve 22 ayar has değer 0.916 gibi farklı saflıklarda altın ürünleri bulunmaktadır.

Fatura ve Sipariş Takibi: Siparişinizi tamamladıktan sonra, faturanızın dijital bir kopyası e-posta adresinize gönderilir. Siparişlerinizi "Hesabım > Siparişlerim" sayfasından detaylı olarak takip edebilirsiniz.

Kredi Kartına Taksit: Yasa gereği basılı ve külçe halindeki altın ürünlerinin alımında taksitlendirme yapılamamaktadır.

İptal ve İade Koşulları: Altın ve gümüş fiyatlarındaki değişikliklere bağlı olarak güncellenen fiyatlarımız kesin sipariş olarak kabul edilip, iptal ve iade işlemlerine müsaade edilmemektedir. Ürün ile ilgili üretim kusuru durumunda ise yenisi ile değiştirilecektir.

Fiyat Değişimleri: Altın ve gümüş fiyatları, emtia borsasındaki dalgalanmalara göre sitemizde 4 dakikada bir güncellenmektedir.

Yurtdışı Kartları ve Puan Kullanımı: Sitemizde yurtdışına bağlı kredi kartları ile alışveriş yapılamamaktadır ve kredi kartı puanlarıyla alışveriş imkanı bulunmamaktadır.

Kargo ve Teslimat: Siparişleriniz tüm Türkiye'ye Yurtiçi Kargo ile sigortalı olarak gönderilmektedir. Siparişinizi "Hesabım > Siparişlerim" sayfasından detaylı olarak takip edebilirsiniz. Teslimat süresi, bulunduğunuz il ve ilçeye göre 2 - 3 iş günü içerisindedir.

Güvenlik ve Sigorta: Siparişleriniz, sigortalı kargo ile adresinize teslim edilmekte ve altın güvenli bir şekilde size ulaşana kadar TaksitliAltin.com güvencesi altında bulunmaktadır. Fiziksel altın ve gümüş gönderimleri, küresel pazar lideri Brink's ile güvenli lojistik ve kasa hizmetleri kullanılarak gerçekleştirilmektedir.