TAKSİTLİ ALTIN

Online altın alışverişinde gram altın, tasarım takı ürünleri satışı yapan firmamız,

taksitlialtin.com tescilli markası ile sektörün en iyileri arasında yer almaktadır. Güvenli alışveriş, müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün, hızlı gönderim ve 36 ay elden senetli taksit imkanı ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Uzun yıllar perakende mağazamızda kazanmış olduğumuz mesleki deneyimlerimizle 2018 yılında e ticarete yönelerek internet ortamında faaliyet göstermeye devam ediyoruz. Geniş ürün yelpazemiz ile her türlü altın ihtiyacına kaliteli çözümler sunuyoruz.

KALİTE & GÜVEN

Altın satış ve alışı güven üzerine yapılır. İnternet ortamında güvenlik daha da fazla önem kazanmaktadır. Bu bilinçle müşterilerimize karşı her zaman dürüst ve özverili olduk.

Her geçen gün kendimizi daha da geliştirerek çok daha kaliteli hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizi severek yapıyor, işimizin ciddiyetinin farkında olarak disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Yüksek altın fiyatlarına karşı kolay ödeme seçenekleri ile müşterilerimizin bütçelerini zorlamadan altın alabilmelerini sağlıyoruz. 36 ay elden senetli taksit imkanı ile her bütçeye uygun hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Firmamızın kuruluşundan günümüze kadar müşteri memnuniyetini her zaman temel ilke kabul ettik ve bu konuda kendimizi geliştirmeye devam ettik. Altın fiyatlarının yükselişinden müşterilerimizin olumsuz etkilenmemesi ve ihtiyaçlarını kolayca karşılayabilmeleri açısından 36 ay elden senetli taksit imkanı ile hizmet vermeye başladık. Ayrıca Havale, EFT ve kredi kartı ile güvenli ödeme seçenekleri de sunuyoruz.

Alışveriş güvenliğini sağlamak için uluslar arası standarda sahip SSL Secure Sockets Layer güvenlik sistemi kullanıyoruz. Böylelikle alışveriş sırasında girilen kredi kartı bilgileri sitemizden bağımsız olarak şifrelenerek bankalara yönlendirilmekte ve müşterilerimizin kart bilgileri

Bizi tercih etmelisiniz, çünkü;

Deneyimli, kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmet veriyoruz. Türkiye'nin her yerine sigortalı kargo ile gönderim yapıyor, 3 iş günü içinde siparişleri adrese teslim ediyoruz. Kargoda oluşabilecek her türlü olumsuzluk tarafımızdan karşılanmaktadır. Müşterilerimizi mağdur etmeden hemen sorunu çözüyor ve telafi ediyoruz.

Nakit sıkıntısı çeken müşterilerimize acil altın ihtiyaçlarında 36 ay elden senetli taksit imkanı sağlıyor ve bütçelerini zorlamadan alış veriş yapabilmelerini sağlıyoruz. Bu konuda müşteri temsilcilerimiz detaylı bir şekilde müşterilerimizi bilgilendiriyorlar. Bizi her zaman arayabilir, watsapp üzerinden iletişim kurabilirsiniz.

Gram altın, yarım, tam, çeyrek altın, külçe, takı ve mücevherat konusunda zengin ürün çeşidine sahibiz. Bu tür ihtiyaçlarınız için www.taksitlialtin.com adresine üye olarak kolayca sipariş verebilirsiniz. Havale / EFT veya Kredi Kartı ile güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. 36 ay elden senetli taksit imkanı ile alışveriş yapabilirsiniz.

Düğün, nişan, doğum, sünnet gibi özel günlerinizde, altın hediye ihtiyaçlarınızda, gelecek için altın yatırımlarınızda yanınızdayız. Siz değerli müşterilerimize en iyi, en uygun ve en güvenli hizmeti vermekten mutluluk duymaktayız.

Kurulduğumuz ilk günde bu günde önce müşteri memnuniyeti dedik ve yolumuza bu anlayışla çıktık. İşimizi severek yapıyoruz. Her şeyden önemlisi kendimize güveniyoruz. Bu güven ışığında müşterilerimizin güvenini kazanmaktan onur duyuyoruz. Disiplinli, programlı bir şekilde çalışarak müşterilerimize çözüm üretiyoruz. Sektörün en iyileri arasında yerimizi korumak ve kalitemizden ödün vermemek temel hedefimizdir.

www.taksitlialtin.com olarak en güzel tasarım takıları, en zevkli mücevherleri güvenli alışveriş olanakları, hızlı gönderim, güvenli ödeme, kaliteli hizmet anlayışı ile siz değerli müşterilerimizle buluşturuyoruz. İster yatırım amaçlı ister hediyelik gram altın ihtiyaçlarınıza hızlı ve sigortalı gönderim avantajlarımızla çözüm sunuyoruz. 36 ay elden senetli taksit imkanı ile dilediğiniz altın ürününü kolayca sipariş verebilir, gönül rahatlığı ile satın alabilirsiniz.

İçinde bulunduğumuz sektörün olmazsa olmazı güven duygusudur. Bu güne kadar müşterilerimizin güvenini kazanarak başarılı işler yaptık. Bundan sonrada yapmaya devam edeceğiz. Gram altın çeşitlerimizle, kolay sipariş verebilme olanaklarımızla ve güvenli Havale / EFT veya Kredi Kartı İle alışveriş olanaklarımızla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam edeceğiz.
“Altın fiyatları çok yüksek, nasıl alacağım” diye düşünmeyin. www.taksitlialtin.com sitesine üye olmakla işe başlayın. Siz beğenin biz gönderelim. 36 ay elden senetli taksit imkanı ve uygun fiyatlarımızla yanınızdayız.