TAKSİTLİ ALTIN

2018 yılında online alışveriş pazarına artı değer katmak ve internet kullanıcılarının Gram Altın sektörüdeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için yola çıktık.

Hayallerimiz hedeflerimizden de büyüktü; online alışveriş fikrini bir adım öteye taşımalı, hizmet anlayışımızla fark yaratmalıydık. Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için 2018 yılında tescilli markamız spotgramaltin.com ile Türkiye'de online gram altın satışı için www.spotgramaltin.com alışveriş sitesini kullanıma sunduk.

Siz müşterimizlerden gelen yoğun talep üzerine 2018 yılında gram altın satışını başlatarak Türkiye'nin en önde gelen e-ticaret markalarından biri olma yönünde ilerliyoruz.

"İşimizi gerçekten severek yapıyoruz." "İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz." "Bahane değil çözüm üretiyoruz." "Disiplinli ve programlı çalışıyoruz."

Bizler Spot Gram Altın Ailesi olarak her zaman ''EN İYİ'' olmak için çalışacağız.
Saygılarımızla
 

24 AY VADELİ ELDEN SENETLİ TAKSİTLİ ALTIN

Toplumumuzda altının önemi her zaman büyük olmuştur. Geçmişte ve günümüzde altın yatırım aracı, hediye, süsün, gösterişin, zenginliğin simgesi olmuştur. Yastık altlarında biriktirilip ihtiyaç halinde ortaya çıkarak aile bütçesine ciddi anlamda destek olmuştur. Özellikle kadınlar için süs, gösteriş, güzellik simgesi olarak kabul edilmektedir. Günümüzde altın fiyatlarındaki hızlı yükseliş alım gücünü düşürmüştür ancak 24 ay vade ile kefilsiz, elden taksitli, kredi kartsız altın almak cazip hale gelmiştir.

Altın alışverişinde nakit para kullanmak yerine taksitle satın almak hem bütçeyi zorlamaz hem de alınabilirliği arttırır. Yatırım amacı ile gram altın, çeyrek altın, yarım altın ve Cumhuriyet altını tercih edilmekte ve elden senetli, sabit taksitli alımlarda daha kazançlı olunmaktadır.

Düğün, nişan, sünnet merasimleri ve yeni doğan bebeklere hediye amacı ile geleneklerimizde altın ilk sırayı almaktadır. Bu tür cemiyetler üst üste geldiğinde alım gücü zorlaşmaktadır. Ama adetlerimizde kendi cemiyetimizde gelen altınlar gün gelip getirenlerin cemiyetlerinde geri ödenmektedir. Bu yüzden maddi sıkıntı yaratsa da altın takma sorumluluğu kendiliğinden gelişen bir kültür haline gelmiştir. İşte böyle durumlarda da yine gram altın, çeyrek altın, yarım altın, Cumhuriyet altını yanı sıra 24 ayar altın bilezik, bebeklere bileklik, nazarlık, yaka iğnesi, işçiliği az olan düz bilezik gibi altın çeşitleri tercih edilmektedir.

Yatırım amacı ile alınan altınlar varsa genellikle düğün, doğum, sünnet zamanlarında hazır olarak ele gelmektedir. Ancak böyle bir altın yatırımı yoksa satın almak gerekmektedir. Nakit para ile altın alarak maddi zorluk yaşamak yerine kredi kartsız, elden senetli ve 24 aya varan sabit taksitli altın satın alımı çok daha cazip olmaktadır.
Bu nasıl mı olacak?

www.taksitlialtin.com sitesi, gram altın, çeyrek altın, yarım altın, Cumhuriyet altını, ata altını, 24 ayar altın bilezik, bileklik, nazarlık, düz altın bilezik ihtiyacınıza elden senetli, 24 ay vade seçenekleri ile çözüm sunmaktadır. Siteye giriş yaparak başvuru formunu doldurmanız ve göndermeniz durumunda yapılan inceleme sonrası siparişiniz onaylanmakta ve altın ihtiyacınız makul ödeme kolaylığı ile giderilmektedir. Vade sayılarını 24 aya kadar kendiniz belirleyebilirsiniz. Bütçenize en uygun vade sayısını seçebilirsiniz.

Günümüzde kredi kartı kullanımı gerek geri faiz ödeme yönünden gerekse toplu ödemelerde sıkıntı yaratmasından dolayı risklidir. www.taksitlialtin.com ile kefilsiz, kredi kartsız, elden senetli altın alımı çok daha kazançlı olmanızı sağlamaktadır.

Özellikle yaz ayları yaklaşırken düğün davetiyeleri de peş peşe gelmeye başlamakta ve ilk akla gelen altın takmak gerektiği olmaktadır. Varsayalım arka arkaya 3 düğüne davetlisiniz ve bu düğünleri sahipleri sizin cemiyetinizde altın hediye etmişlerdi. Paniğe gerek yok. www.taksitlialtin.com sitesini ziyaret ederek bütçenize en uygun koşullarda gram altın, çeyrek altın, yarım altın, Cumhuriyet altını, ata altını, 24 ayar altın bilezik, bileklik, nazarlık, düz altın bilezik alabilirsiniz.

www.taksitlialtin.com sitesinin bu hizmeti ile altın alımında yükseliş yaşanmaktadır. Çünkü alım gücü ve kolaylığı söz konusudur. Bu yüzden kredi kartsız, elden senetli, sabit taksitli altın alma fırsatını kaçırmamalısınız.