Yeni Doğan Bebeklere Hediye Taksitli AltınYENİ DOĞAN BEBEKLERE HEDİYE ELDEN TAKSİTLİ ALTIN

Kültürümüzde yeni doğan bebeklere altın takmak, geçmişten günümüze kadar süregelen bir adettir. Yeni gelen bebeği kutlamak için takılan altın, gelenek olması yanı sıra bebeğin ihtiyaçları için ailesine destek olmak içinde anlamlı hediye olmaktadır. Bebeklere genellikle gram altın, çeyrek altın, yarım altın gibi yatırım amacı ile hediye edilen çeşitler yanı sıra hatıra olacak altın bileklik, 24 ayar bileklik, maşallah yazılı nazar boncuklu altınlar da hediye edilmektedir. Bebeğin cinsiyetine göre altın hediye çeşitleri de tercih edilen armağanlardır. Kız çocuklarına özel hediye altın ya da erkek çocuklarına özel hediye altın tercih edilerek kalıcı bir hediye verilebilmektedir.

Bir yakınınızın bebeğine altın hediye etmek istiyor ancak nakit sıkıntısı yaşıyorsanız 24 ay vadeli, kredi kartsız, kefilsiz elden senetli altın alabilirsiniz. Bunun için www.taksitlialtin.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Adet haline gelmiş olan bebeğe altın hediye etmek bir anlamda karşılıklı borçlanma olarak düşünülmektedir. Size hediye edilmiş bir altını günün birinde hediye edenin doğum, düğün, sünnet gibi cemiyetlerinde iade etmek mantığı geleneksel olarak benimsenmiştir. O yüzden borç ödemek olarak algılanan böyle durumlarda nakit sıkıntısı çekiyor ve kredi kartı kullanamıyorsanız panik yapmadan, kendinizi sıkıntıya sokmadan kredi kartsız sabit taksitli hediye taksitli altın alışverişi yapabilirsiniz.

ELDEN SENETLİ HEDİYE TAKSİTLİ ALTIN

Nakdinizi bağlamadan 24 ay vade ve elden senetli altın alışverişlerinde zarar etmemiş olursunuz. Hediye altını aldığınız gün tamamını nakit ödemek yerine düzenli taksitlerle ödeme olanağından yararlanarak paranızı bağlamamış olursunuz. Üstelik art arda gelen yeni bebek, düğün, sünnet gibi törenler için sabit taksitli hediye  gram altın, çeyrek altın, yarım altın almak çok daha kolay olmaktadır. Aksi halde bütçenizi zorlamış olabilirsiniz.

Doğum yapan kişinin size yakınlık derecesine ve bebeğin cinsiyetine göre farklı altın seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yeni doğan bebekler için aile büyüklerinin tercihi genellikle 24 ayar bileklik ya da tam ve yarım altın olmaktadır. Kız çocuklarına özel hediye altın almak için değerlendireceğiniz altın çeşitleri, isim yazılı altın bileklik, üzerinde mavi göz boncuğu olan 24 ayar bileklik, maşallah yazılı ya da harfli nazarlık gibi ileride de kolye olarak kullanabileceği armağanlardır.

Erkek çocuklarına özel hediye altın çeşitleri ise isminin yazılı olduğu 24 ayar bileklik, nazar boncuklu bebek iğnesi, adının baş harfinin bulunduğu nazarlık gibi altınlardır.

Son yıllarda altın fiyatlarında ki yükseliş ile yeni doğan bebeklere gram altın hediye tercih edilmektedir. Kız bebekler için genellikle pembe, erkek bebekler için mavi ambalajında nazar boncuğu iliştirilmiş olarak satılmaktadır. Bebek sahibi olan aile için yatırım amacı düşünüldüğünde gram altın değerli ve anlamlı bir armağan olmaktadır.

Yeni doğan bebek hediyesi için tercihiniz ne olursa olsun taksitlialtin.com ihtiyacınızı sıkıntıya girmeden satın almanızı sağlayacaktır. İster gram altın, çeyrek altın, yarım altın ister altın bileklik isterseniz de nazarlık, bebek iğnesi gibi çeşitleri seçebilir, kredi kartsız, elden senetli 24 ay vade seçeneğinden kolayca faydalanabilirsiniz.

Güvenli ve kazançlı bir şekilde yeni doğan bebeğe altın hediye ihtiyacınızı karşılamak için internet adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Vade sayısını bütçenize göre ayarlayabilir, kredi kartsız, sabit taksitli ve elden senetli hizmetimiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz.