Yatırım Amaçlı, Elden Senetli Taksitli Altın

YATIRIM AMAÇLI, ELDEN SENETLİ TAKSİTLİ ALTIN

Altın, geçmişten günümüze her zaman en güvenli yatırım aracı olmuştur. Bunun nedenlerinin başında değerini her zaman koruması gelmektedir. Katma değer vergisine tabi olmadığı için birçok değerli taş ve metalden daha uygun fiyatlıdır. Gerektiğinde kolayca paraya çevrilmesi söz konusudur.

Altın yatırımı denince karşımıza birden fazla seçenek çıkmaktadır. Bunlar, gram altın, çeyrek altın, yarım altın, cumhuriyet altını, 24 ayar altın bileziktir. Peki hangisi yatırım için daha avantajlıdır? Altının işlenmesi sırasında ki işçilik değeri satarken alış fiyatına göre daha az olmasına neden olmaktadır. Bu yüzden işçilik maliyetinin olmaması nedeni ile gram altın tercih etmek daha avantajlı olmaktadır. Ancak halk arasında her zaman çeyrek altın ya da Cumhuriyet altını tercih edilmektedir. Bunlarda tabi ki karlı bir yatırım aracıdır. Ayrıca düz 24 ayar altın bilezik de işçiliğinin az olması nedeniyle tercih edilmektedir.

Altına yatırım yapmak istiyorum ama altın almak için yeterli nakit param yok diyorsanız, kredi kartsız, elden senetli, sabit taksitli altın satın alabilirsiniz. Nasıl mı? www.taksitlialtin.com adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz. 24 ay vade, kefilsiz, kredi kartsız, sabit taksitli gram altın, çeyrek altın, yarım altın, ata altın, altın bilezik satın alabilirsiniz. Altının uzun süreli bir yatırım aracı olduğu düşünüldüğünde taksitleri bitmeden değer kazanmış olabileceği açık ve nettir. Böylelikle altın yatırımınızı avantajlı alışverişle sağlayarak kazancınızı arttırmış olursunuz.

www.taksitlialtin.com adresinde gram altın seçenekleri olan 1 gr, 2,5 gr, 5 gr, 10 gr ve 20 gr’ lık altınlara elden senetli, 24 aya varan taksitlerle sahip olabilirsiniz. Ödeme koşullarınıza uygun vadelerde ata altını, Cumhuriyet altını, 24 ayar altın bilezik, çeyrek altın, yarım altın seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

İşçiliği fazla olan altın takı seçeneklerinin satışında her zaman zarar edilmesi söz konusudur. Bu yüzden yatırım amacı ile altın alacaksanız başlangıç tercihinizin gram altın olması avantajınız olacaktır.

Altın yatırımının diğer yatırım araçlarından daha güvenilir ve avantajlı olmasının nedeni ise finansal kriz zamanlarında dolar, avro değer kaybederken altın yükselişe geçmekte ya da dengede durabilmektedir. Bu her zaman bu şekilde olmasa da yıllar, altın yatırımının çok daha avantajlı olduğunu göstermiştir. Bu yüzden son yıllarda bankalar ve finans kurumları altın yatırımına yönelmişlerdir.

Tüm bu avantajları düşünüldüğünde altın yatırımı için nakit ödemek yerine sabit taksit tercihi ile kazancınızın yüksek olacağı yadsınamaz. Öyle ki her ay maaşınızdan arttırarak altın almak için para biriktirmeniz yerine kredi kartsız, sabit taksitli elden senetli altın alarak maaşınızdan ayırabildiğiniz miktarda taksit ödeyebilirsiniz. Bu sırada altınınızda değer kazanmaya başlamış olacaktır. Siz de zorlanmadan, altın taksidinizi ödemiş olacaksınız.

24 ay vade ile elden senetli altın satın almak ve yatırım yapmak için www.taksitlialtin.com adresini ziyaret ederek kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz.